Ботулiнотерапія у стоматології

Консультація щелепно-лицьового хірурга

200,00

Лікування бруксизму/тризму. Токсин типу А (1 од.)

100,00

Лікування бруксизму/тризму. Диспорт (1 од.)

200,00

Корекція ясневої посмішки. Токсин типу А (1 о.)

100,00

Корекція ясневої посмішки. Диспорт (1 од.)

200,00

Корекція м'язів масетера. Токсин типу А (1 од.)

100,00

Корекція м'язів масетера. Диспорт (1 од.)

200,00

Корекція після травми/ортодонтичного лікування. Токсин типу А (1 од.)

100,00

Корекція після травми/ортодонтичного лікування. Диспорт (1 од.)

200,00

Зверніть увагу!

1. Цей прайс не є повним та призначений для інформування пацієнта про ціни на стоматологічні послуги.

2. Будь-яка стоматологічна послуга, можливо, вимагатиме додаткових маніпуляцій, які сплачуються відповідно до прайсу.

3.Точну ціну лікування можна дізнатися лише на особистому прийомі у лікаря.

4. Ціни в даному прайсі можуть змінюватись. Запитуйте актуальну ціну у адміністратора.

БОТУЛОТОКСИН У СТОМАТОЛОГІЇ:
стоматологічна неврологія

Підвищений тонус жувальних м'язів є значною проблемою для стоматологів, оскільки поширеність проблеми, за даними різних джерел, становить від 60% до 80%. Часто біль у м'язах виглядає, як зубний біль. Помилкова діагностика може призводити до неправильного лікування здорових зубів, а біль залишається незмінним. Крім болю, пацієнти стоматолога можуть скаржитися на скрегіт зубами уві сні або мимовільне сильне стискання щелеп. Ці скарги пов'язані із зубами, але причиною їх є не стоматологічні захворювання, а порушення тонусу в жувальних м'язах.

Підвищення тонусу жувальних м'язів призводить до порушень у зубощелепній системі, наслідком чого є:

  • сколи зубів,
  • підвищене стирання зубів,
  • руйнування пломб і коронок,
  • порушення у скронево-нижньощелепних суглобах, що супроводжується болем, ,
  • захворювання пародонту.

Ботулінотерапія бруксизму

Таке захворювання, як бруксизм, характерним симптомом якого є скреготіння зубами, може призвести до багатьох небажаних наслідків.
Наслідки бруксизму:

  • руйнування та розхитування зубів,
  • біль у щелепних суглобах,
  • головний біль,
  • порушення прикусу,
  • біль та спазми лицьових м'язів.

Денний бруксизм – це коли людина сильно стискає щелепи у момент емоційної напруги.

Нічний бруксизм – скрегіт зубами уві сні.

Капа від бруксизму запобігає руйнуванню зубів, але не усуває причини. Часто бруксизм пов'язаний із підвищеною активністю жувальних м'язів. М'язи можуть розвинутися дуже сильно, порушуючи контур обличчя, роблячи нижню щелепу масивною, а обличчя квадратним.

Підвищений м'язовий тонус може спричинити порушення прикусу. Тоді тільки ортодонтичного лікування буде недостатньо, оскільки звична робота жувальних м'язів може призвести до повернення неправильного прикусу.

При підвищеному тонусі жувальних м'язів необхідно безпечно і надійно досягти їхнього розслаблення. Різні міорелаксанти, фізіотерапія, рефлексотерапія не забезпечують точного та тривалого впливу. Сучасні дослідження довели ефективність застосування ботулотоксину типу А для розслаблення жувальних м'язів та лікування бруксизму та інших захворювань. Введення ботулотоксину розриває ланцюжок «спазм м'язів – біль – спазм», призводячи до розслаблення перенапруженого м'яза та знімаючи больовий синдром.

При лікуванні бруксизму розслаблення жувальних м'язів допомагає сформувати нову програму їхньої роботи. Лікування ботулотоксином продовжується протягом 2-3 років, після чого м'язи починають працювати нормально, і звичка сильно стискати щелепи проходить.

Як застосовують ботулотоксин у стоматології

Після ортодонтичного лікування введення препарату ботулотоксину допомагає перебудувати стереотип жування, запобігаючи поверненню до неправильного прикусу.

Ботулотоксин вводиться безпосередньо у болючі м'язові ущільнення, які лікар визначає під час мануального обстеження. Дія ботулотоксину полягає у блокуванні передачі нервового імпульсу до м'яза, що викликає його розслаблення. Ботулотоксин має точну локальну дію, даючи безпечне, надійне та довготривале розслаблення м'яза. Розслаблення жувальних м'язів усуває скрегіт зубами, скрип зубами уві сні, нормалізується жувальна функція, оскільки припиняється біль у жувальних м'язах.

На тлі введення препарату ботулотоксину в жувальні м'язи покращується робота скроневих суглобів: збільшується рухливість нижньої щелепи, ширше розкривається рот, припиняються клацання в суглобі.

 

У стоматологічній клініці OxiDen clinic для ботулінотерапії застосовуються препарати ботулотоксину типу А «Ботокс». Препарат дозволенний до застосування лікарями стоматологами всіх спеціальностей при міофасціальному больовому синдромі, тризмі, бруксизмі та інших проявах підвищеної активності жувальних м'язів. Впровадження прогресивних технологій та міждисциплінарний підхід до стоматологічних проблем значно підвищує якість стоматологічної допомоги, яку надає стоматологічна клініка OxiDen clinic і допомагає впоратися з найскладнішими клінічними випадками, позбавляючи пацієнтів від багаторічного болю та руйнування зубощелепної системи.

Записуйтеся на консультацію вже зараз: (098) 103 1 103