Блог стоматолога

У нас багато НОВИХ акцій! ПОСПІШАЙТЕ скористатися!

Правила роботи стоматологічної клініки в період карантину

В умовах карантину ми забезпечили максимально БЕЗПЕЧНІ УМОВИ і ДОДАТКОВІ МОЖЛИВОСТІ для пацієнтів. Про порядок надання стоматологічної допомоги в екстрених випадках читайте в оголошенні.

Детальніше...

 

 

Виправляємо прикус і вирівнюємо зуби без брекетів!

Скупченість зубів і неправильний прикус виникають не тільки внаслідок генетичних факторів, а й через міофункціональні звички і дисфункції, такі як переважне ротове дихання або прокладання язика між зубами при ковтанні й мовленні. І якщо ще недавно ортодонтичні проблеми не можна було виправити без допомоги брекетів, то зараз доступна нова концепція в ортодонтичному, а вірніше в преортодонтичному лікуванні — капи-тренажери Myobrace®. Вони встановлюються пацієнтам від 3 до 18 років і вирівнюють зуби, покращуючи щелепно-лицевий розвиток і добре впливаючи на загальний стан здоров'я та зовнішній вигляд.

Детальніше...

 

 

Нотатки українського дантиста про стоматологів Стамбула

У бортовому журналі лікаря-стоматолога нова записочка! Про особисті враження від стоматологічної практики за кордоном розповідає лікар-стоматолог-ортопед, лікар-стоматолог-хірург стоматології «OxiDen Clinic» Євгеній Городнов.

Зі статті ви дізнаєтеся, чому в турецькому Стамбулі стоматологу важливо розмовляти російською і навіщо стоматологічні клініки міста змінюють наворочене обладнання, немов рукавички. Євгеній Городнов відкриє для вас завісу над світом стоматології Туреччини, щоб ви могли поглянути на нього зсередини.

Детальніше...

 

 

Пломбування каналів зуба: як це роблять?

За ступенем складності пломбування кореневих каналів порівнюють з імплантацією зубів. Невірне рішення лікаря або невдалий метод лікування може закінчитися ускладненнями: кістами, гематомами, запаленням ... Щоб уникнути неприємних побічних ефектів ендодонтичного лікування, дізнайтеся заздалегідь про всі нюанси з нашої статті.

Детальніше...

 

 

Бюгельний протез — можливість жити, як раніше. Який підійде Вам?

Сучасний знімний бюгельний протез може бути настільки шедеврально виконаним, що Ви почуватиметеся впевнено в будь-якій ситуації — не тільки, коли їсте або широко посміхаєтеся, але навіть на романтичному побаченні. Ніхто не розгадає Вашу маленьку таємницю :) У статті ми розповідаємо про види бюгельних протезів, які можна встановити в OXIDEN CLINIC.

Детальніше...

 

 

Що таке пародонтоз і як з ним впоратися? (Відповіді стоматолога)

Пародонтоз - захворювання ясен, яке часто зустрічається в нашій країні. Чи можна його уникнути? Що робити, якщо захворювання вже є? На ці та інші запитання відповідає лікар-стоматолог клініки OXIDEN CLINIC Єгор Назаров.

Детальніше...

 

 

Еволюція імплантології | Інтерв'ю із стоматологом

Нещодавно лікар-стоматолог клініки OXIDEN CLINIC Євгеній Городнов відвідав міжнародний симпозіум імплантологів у Львові. Що нового відбулося у світі імплантології та які новинки візьме на озброєння OXIDEN CLINIC, ми вирішили запитати у нього особисто.

Детальніше...

 

 

Кому рекомендують ставити вініри?

Вініри - «голівудський» спосіб зробити посмішку ідеальною. До цього методу вдавалися цілі натовпи зірок. Чи варто і Вам задуматися про установку вінірів? Відповідь у цій статті ...

Детальніше...

 

 

 

Все про тимчасові коронки

У деяких ситуаціях стоматолог пропонує пацієнту поставити тимчасові коронки. Коли і навіщо потрібні тимчасові ортодонтичні конструкції? Давайте дізнаємося зі статті!

Детальніше...

 

 

 

Види знімних протезів

Знімне протезування - це доступний для більшості людей спосіб відновити естетичний вигляд посмішки і функції зубів. У цьому пості поговоримо про види знімних протезів.

Подробнее...

 

 

 

Інноваційні знімні ацеталові протези

Знімні протези з ацеталу - це сучасні конструкції, які заслужили позитивне ставлення і пацієнтів, і стоматологів. Вони мають безліч переваг та підходять пацієнта навіть у найскладніших випдках, таких як хронічний пародонтозабо при відсутності щелепового ряду.

Детальніше...

 

 

Незнімне протезування зубів на імплантах

Кожна людина може зіштовхнутися з проблемою відсутності зубів. Оптимальний спосіб їх відновити - імплантація...

Детальніше...

 

 

5+ способів почистити зуби

У цій статті ми хочемо розказати про різні способи догляду за зубами. Можливо, якийсь із них стане для Вас несподіваним відкриттям.

Детальніше...

 

 

5 міфів про відбілювання зубів

Відбілювання зубів - майже така ж популярна тема для обговорення вдома на кухні, як і політика в країні. Тож не дивно, що вона обросла домислами, вигадками і безліччю історій. У цьому пості ми розвінчаємо деякі міфи про відбілювання зубів.

Детальніше...

 

 

Імпланти MegaGen - рівень "Преміум" за розумну ціну!

Імплантаційні системи AnyOne та AnyRidge виробництва MegaGen зробили справжню революцію в сучасній імплантології. За якістю вони є аналогами відомих зубних імплантів преміум-класу, а за ціною - доступні кожному! Дізнайтеся більше про імпланти від виробника MegaGen, які можна встановити у стоматологічній клініці OXIDEN CLINIC...

Переглянути деталі...

 

 

Лікар Городнов | Мікроскоп у стоматології. Власний досвід.

У цьому пості Євгеній Городнов, лікар-стоматолог клініки OXIDEN CLINIC, пояснює чому застосовує мікроскоп у роботі...

Читати...

 

 

PRF в стоматології - лікування за допомогою внутрішніх ресурсів організму

Застосування лише ефективних методів в стоматології вирізняє OXIDEN CLINIC з числа інших стоматологічних кліник Києва. PRF - одне з наших ноу-хау, про яке піде мова далі...

Детальніше...

 

 

Нове в імплантації та пародонтологічному лікуванні

Для OXIDEN CLINIC важливо постійно підвищувати рівень кваліфікації наших стоматологів. Нещодавно, 7 лютого, наш лікар-стоматолог, хірург-ортопед Євгеній Городнов пройшов навчання у гуру імплантології та пародонтології Маркуса Хюрцелера. Про нові можливості для наших пацієнтів лікар Городнов розповідає у цьому пості...

Детальніше...

 

Гінгівіт вагітних | Запалення ясен під час вагітності

Що таке гінгівіт вагітних та як з ним боротися? Чи варто вагітним відвідувати стоматологічний кабінет? Чи безпечні стоматологічні процедури для майбутнього маляти? Відповіді на всі ці питання ви знайдете в нашій статті.

Детальніше...

 

 

Пломбування каналів гарячою гутаперчею

В OXIDEN CLINIC стоматологи пломбують кореневі канали зубів класичними та інноваційними методами, проте новаторство полюбляють більше. Одним із найефективніших в усьому світі способів пломбування є заповнення порожнеч гарячою гутаперчею. Про це піде мова далі.

Детальніше...

 

 

Коронки - безметалеві чи металокерамічні?

Існує 2 види коронок - безметалеві й керамічні з металевим каркасом. У чому різниця та які варто обрати? Ви знайдете відповідь у статті.

Детальніше...

 

 

Коротко про важливе. УВАГА - "Карієс"

На жаль, сьогодні немає нікого, кому би не доводилося чути про такий термін як "карієс". То що ж це? Карієс — захворювання твердих тканин зуба, яке призводить до поступової демінералізації емалі та дентину зуба і, як наслідок, порожнини в зубі. Причиною появи карієсу є вплив на зуб патогенних мікроорганізмів, які утворюють кислоти....

Детальніше...

 

Чищення, професійна гігієна - все це про профілактику

Навіщо потрібне чищення, чому не можна на ньому заощадити, а головне, що повинно бути в професійному чищенні, аби воно було ефективним? Навіть за умови найретельнішого і найстараннішого очищення зубів, з часом все одно утворюються зубні відкладення, зубний камінь. Відкладення бувають двох видів – м'які та тверді. Й одні, і другі вимагають професійного чищення зубів у стоматолога...

Детальніше...