Коротко про головне. УВАГА - "Карієс"

На жаль, сьогодні немає нікого, кому би не доводилося чути про такий термін як "карієс". То що ж це? Карієс — захворювання твердих тканин зуба, яке призводить до поступової демінералізації емалі та дентину зуба і, як наслідок, порожнини в зубі. Причиною появи карієсу є вплив на зуб патогенних мікроорганізмів, які утворюють кислоти.

Активність каріозного процесу залежить від дії рушійних факторів.

Чому ж важливо почати лікування карієсу на ранніх стадіях:

  • Тільки початкові стадії карієсу не відображаються на тканинах, що знаходяться всередині зуба і забезпечують його живлення, іннервацію, захисні функції.
  • Пломба буде маленького розміру, а збережені стінки зуба - масивними, це забезпечить надійність функціонування системи зуб-пломба.
  • Пізнє лікування, навпаки, призведе до того, що пломба буде великого розміру, а стінки зуба - тонкими. Це саме по собі вже погано. Але до цього додається: сильна усадка пломби у момент її затвердіння і чималі навантаження на пломбу під час жування, адже її загальна площа також велика.
  • І звичайно, чим пізніше розпочати лікування зуба, тим більша небезпека того, що у процес буде залучено пульпу зуба. Отже, доведеться пломбувати кореневі канали зуба. Такий зуб буде девітальним (не живим), тобто більше схильним до розколів і переломів.

З перерахованого очевидно: чим пізніше проводиться лікування, тим більше об'єму втручання.

Отже, лікування виходить дорожчим і менш надійним. Сучасна стоматологія активно використовує способи попередження карієсу методом герметизації фісур. Метод передбачає ізоляцію заглиблень в зубах, запобігаючи розвитку карієсу.

Довірте своє здоров'я і красу Ваших зубів нашим професіоналам - запишіться на прийом в стоматологічну клініку«OxiDen Clinic».

ТЕЛЕФОНУЙТЕ ПРОСТО ЗАРАЗ: 098-103-1-103

Ціни на лікування карієсу