Гігієна і профілактика стоматологічних захворювань

Зняття зубних відкладень (професійна гігієна порожнини рота)

800,00

Професійне чищення (гліцин) за 1 одиницю

200,00

Професійне чишення (гліцин, 3 од. та більше) - за 1 одиницю

150,00

Ультразвукова чистка зубних відкладень (1 щелепа)

300,00

Зняття зубного нальоту Air-Flow (1 щелепа)

350,00

Покриття зубів фторвмісними лаками "Biflujen" (1 зуб)

40,00

Ремінералізуюча терапія "Tooth Mousse" (1челюсть)

150,00

Герметизація фісур (1 зуб)

150,00

Зверніть увагу!

1. Даний прайс не є повним і призначений для інформування пацієнта про ціни на стоматологічні послуги.

2. Будь-яка стоматологічна послуга, можливо, вимагатиме додаткових маніпуляцій, які оплачуються відповідно до прайсу.

3. Про точну ціну лікування можливо дізнатися виключно на особистому прийомі у лікаря.

4. Ціни в даному прайсі можуть змінюватися. Запитуйте актуальну ціну в адміністратора.

ПРОФЧИСТКА ЗУБІВ:
інформація про послугу

Якщо Ваш останній візит до стоматолога був так давно, що й не згадаєш відразу, є всі шанси, що на Ваших зубах утворився наліт і зубний камінь. Зазвичай, це перше, на що лікар повинен звернути увагу пацієнта, адже зубні відкладення не тільки псують естетичний вигляд посмішки. Небезпека в тому, що вони 100% призводять до стоматологічних захворюваннях. Бактерії, які знаходяться в зубному нальоті, проникають всередину під ясна і викликають їх запалення.

За рекомендаціями Всесвітньої організації охорони здоров'я проведення професійних гігієнічних процедур в порожнині рота необхідно планувати раз на 6 місяців. Чому саме раз на півроку і навіщо чистити зуби саме в стоматологічному кабінеті, читайте далі. Існує мінімум 5 причин регулярно чистити наліт і знімати зубні камені професійними методами.

1. Щоденна гігієна вдома НЕ замінює професійний догляд. Зубна щітка просто не може видалити наліт і зубні камені так, як це роблять спеціальні інструменти для професійного очищення зубів. Майте на увазі, що навіть найретельніше чищення зубів щіткою або зубною ниткою не забезпечать видалення всього природного нальоту між зубами, навколо основи зубів і під яснами. Іноді здається, що зуби доглянуті, а емаль відполірована до блиску. Але після професійної гігієни Ви відчуваєте різницю - полегшення і чистоту власних зубів. Непомітні оку зубні відкладення прибрали - і Ви розумієте, що вони мали вагу в буквальному сенсі. Але головне, тепер є впевненість, що в порожнині рота більше не розмножуються погані бактерії.

2. Ви не завжди можете побачити сторонні відкладення на зубах. Наліт - це липка плівка, яка з часом твердне на поверхні зубів у вигляді зубного каменю. Як Ви вже знаєте, шкідливі відкладення на зубах не завжди видно неозброєним оком. Найменше вони привертають увагу між зубами і на їх задній стінці. Лікування карієсу в основному відбувається саме в цих місцях. Для важкодоступних зон потрібне профчищення зубів.

Читайте також про профчистку в пості стоматолога кліники OxiDen

3. Можливо, Ви чистите зуби не так добре, як вважаєте. На жаль, чимало людей не доглядають за порожниною рота на 100%. Найпоширеніші помилки:

  • нехтування зубною ниткою
  • нетривале очищення зубів (менше 2 хвилин)
  • пропущення важкодосяжних місць або неприділення їм належної уваги

Крім цього, навіть найякісніший домашній догляд не гарантує здоров'я зубам.

4. Зубний камінь неможливо зняти в домашніх умовах. Затверділий зубний камінь можна часто спостерігати по лінії ясен і біля основи зуба, з боків і між зубами, а також на передній поверхні зубів. Якщо камінь вже сформувався, то стоматолог повинен використовувати спеціальні техніки, щоб зняти його, не пошкоджуючи емаль і ясна. У клініці "OxiDen" ми практикуємо зняття зубного каменю ультразвуком. У разі великого скупчення зубного каменю, рекомендується глибока чистка, що можливо виключно в умовах стоматологічної клініки.

5. Чищення зубів знижує ризик виникнення зубних інфекцій. Професійне чищення зубів покращує здоров'я ротової порожнини, так як служить профілактикою гінгівіту - першої стадії захворювання ясен.

Вас може зацікавити інформація про гінгівіт вагітних

Здоров'я порожнини рота пов'язане зі здоров'ям багатьох інших органів і систем в організмі. Хороша новина - що захворюванню ясен та карієсу можна запобігти, якщо добре піклуватися про зуби.

Записуйтеся на профогляд вже зараз: (098) 103 1 103