Імплантація

Консультація хірурга-імплантолога

безкоштовно

Встановлення імпланта під ключ (MegaGen - імплантаційна система AnyOne)

14000,00*

Встановлення імпланта під ключ (MegaGen - імплантаційна система AnyRidge)

17000,00*

Встановлення імпланта під ключ (Straumann - імплантаційна система Straumann)

28000,00*

Зверніть увагу!

1. Даний прайс не є повним і призначений для орієнтовного інформування пацієнта про ціни на стоматологічні послуги.

2. Будь-яка стоматологічна послуга, можливо, вимагатиме додаткових маніпуляцій, які оплачуються відповідно до прайсу.

3. Про точну ціну лікування можливо дізнатися виключно під час особистого прийому в лікаря.

*Вартість може змінюватися залежно від курсу валют, фізіологічних та анатомічних особливостей пацієнта, а також від вибору ортопедичної конструкції (коронка металокерамічна чи безметалокерамічна). 

ІМПЛАНТАЦІЯ:
інформація про послугу

Якщо Вам довелося видалити зуб або відсутня їх енна кількість, імплантація може стати оптимальним рішенням проблеми. Це зручніша й естетичніша альтернатива знімним зубним протезам, а в деяких випадках імпланти - єдиний спосіб відновити зовнішній вигляд зубів.

Що таке зубні імпланти?

Імплант зуба - це гвинт з титанового сплаву або діоксиду цирконію, який є протезом зубної кореневої системи. Він використовується як фундамент, на якому тримається 1 або кілька вставних зубів. Так як імплант замінює корінь зуба, його поміщають в альвеолярний відросток під ясна. Коли він приживеться (а це займає від 3-х до 6-ти місяців), на ньому фіксують коронку.

Коли імплантація - єдино можливий варіант протезування

Звичайні мостовидні конструкції - найшвидший спосіб протезування зубів. Імплантація - триваліший процес і може розтягнутися на півроку. Тому багато хто надає перевагу знімній ортопедичній конструкції. Але з огляду на те, що кожна людина унікальна, зі своїм порогом чутливості й індивідуальним набором реакцій, можливі ситуації, коли готовий знімний протез заважає, його носіння викликає відчуття болю і навіть блювотний рефлекс. Якщо це відбувається, рекомендують імплантацію зубів.

Чому варто звернути увагу на зубні імплантати: 

1. Надійна фіксація. Протези, встановлені на імплантатах, не зісковзнуть і не змістяться в роті, що особливо важливо при прийомі їжі та розмові.

2. Відчуття ніби це природні зуби. Закріплення імплантів всередині кісткової тканини забезпечує більш природні відчуття власникам зубних протезів.

3. Не доведеться псувати сусідні зуби. Перевага імплантатів полягає в тому, що немає потреби обточувати сусідні зуби. Імплант тримається не на опорних зубах, а сам по собі.

Чи безпечні імплантати і як довго вони служитимуть?

Імплантація є безпечним, добре зарекомендованим методом. Що стосується зносостійкості імплантів, то тут багато що залежить від догляду за ними. Як і натуральні зуби, імпланти прослужать стільки часу, наскільки добре Ви будете про них піклуватися.

Чи болюча імплантація?

Імплант встановлюється з використанням простого місцевого анестетика. Біль під час імплантації - міф. Деякий дискомфорт Ви можете відчути хіба що протягом тижня після операції.

Які умови необхідні для імплантації?

1. Здорові ясна і достатня кісткова тканина. Аби встановити імплантати, по-перше, потрібно мати здорові ясна і щелепні кістки для підтримки імпланта. Якщо кісткова тканина з якоїсь причини має недостатній обсяг, її попередньо нарощують - роблять аугментацію кістки. Аугментація потрібна пацієнтам, чиї зуби були видалені давно і почався природний процес зміщення зубного ряду. Природа не терпить порожнечі. Тому якщо на місці втраченого зуба нічого немає, кістка зтоншується в цьому місці, а сусідні зуби зближаються.

У нашій стоматологічній клініці встановлюють імпланти MegaGen. Їх можна встановлювати БЕЗ попереднього нарощування кістки. Детальніше у блозі.

2. Гігієна. У штучних структурах не проходять саморегулюючі процеси, як у природних зубах, а значить потрібний ще ретельніший догляд за ротовою порожниною, ніж за наявності справжніх зубів. Регулярне відвідування стоматолога з метою проведення професійної гігієни порожнини рота має вирішальне значення для довгострокового успіху зубних імплантів.

Імплантація - хороший сучасний метод, щоб повернути посмішці привабливість, а собі - впевненість. Якщо Ви відчуваєте, що цей спосіб відновлення зубів міг би Вам підійти, не зволікайте з консультацією. Дуже важливо своєчасно почати лікування, щоб уникнути додаткових процедур і зайвих витрат часу.

Телефонуйте на гарячу лінію: (098) 103 1 103