Лікування зубів під мікроскопом

Діагностика зуба з використанням мікроскопа

300,00

Обробка кореневих каналів із застосуванням мікроскопа (1 канал)

700,00

Пломбування кореневих каналів із застосуванням мікроскопа (1 канал) методом гарячої гутаперчі

900,00

Обробка кореневих каналів із застосуванням мікроскопа | премоляри (2 канали)

1100,00

Пломбування кореневих каналів із застосуванням мікроскопа (2 канали) методом гарячої гутаперчі

1350,00

Обробка кореневих каналів із застосуванням мікроскопа - моляри (3 канали)

1700,00

Пломбування кореневих каналів із застосуванням мікроскопа - моляри (3 канали) - методом гарячої гутаперчі

1900,00

Обробка кореневих каналів із застосуванням мікроскопа - моляри (4 канали)

2200,00

Пломбування кореневих каналів із застосуванням мікроскопа - моляри (4 канали) - методом гарячої гутаперчі

2400,00

Розпломбування під мікроскопом 1-канального зуба

900,00

Розпломбування під мікроскопом багатоканального зуба

1800,00

Вилучення чужорідного предмету з кореневого каналу:

Анкерного штифта

300,00

Склоіномерного штифта

300,00

Уламок інструмента (К-файл; Н-файл; каналонаповнювач)

400,00

Штифтово-культьова вкладка

470,00

Зверніть увагу!

1. Даний прайс не є повним і призначений для орієнтовного інформування пацієнта про ціни на стоматологічні послуги.

2. Будь-яка стоматологічна послуга, можливо, вимагатиме додаткових маніпуляцій, які оплачуються відповідно до прайсу.

3. Про точну ціну лікування можливо дізнатися виключно під час особистого прийому в лікаря.

4. Ціни в даному прайсі можуть змінюватися. Запитуйте актуальну ціну в адміністратора.

ЛІКУВАННЯ ПІД МІКРОСКОПОМ:
інформація про послугу

OXIDEN CLINIC - сучасна елітна стоматологія. Ми крокуємо в ногу з часом і застосовуємо в роботі найпрогресивніші методики й обладнання. У 21-му столітті одним з кращих методів стоматологічної практики є лікування під мікроскопом. Мікроскоп використовується для постановки більш точного діагнозу, в терапевтичній стоматології, ендодонтії та апікальній хірургії. Ця послуга доступна в нашій клініці для Вас.

Діагностика з мікроскопом. Під мікроскопом зручно проводити діагностику. Ми використовуємо мікроскоп на першому огляді. Таке технічне рішення сприяє точності при постановці діагнозу та ефективному лікування в подальшому. Якщо проводити діагностику, грунтуючись тільки на рентгенологічних даних, то досить складно визначити, чи допоможе лікування зберегти зуб. Результат в цьому випадку може бути непередбачуваним. Діагностика із застосуванням спеціального збільшувального обладнання, на відміну від класичних діагностичних методів, дає достовірні дані про те, наскільки ефективним буде лікування. Таким чином, пацієнт економить час, гроші й енергію. Під мікроскопом можна виявити:

- малопомітні каріозні плями

- приховані порожнини зуба

- мікроскопічні тріщини

- переломи коренів и др.

Терапія під мікроскопом. Мікроскоп чудово справляється з завданнями терапевтичної стоматології. Лікарю легко вдасться розгледіти старі пломби або акуратно вилучити чужорідні предмети з порожнини зуба (наприклад, що частинки інструментів, що відкололися). Завдяки багаторазовому збільшенню, можливості терапії зростають, а зуби пацієнта отримують вплив виключно в причинній зоні, без операційної травматизації здорових ділянок зубної системи.

Мікроскоп в ендодонтії. Як згадувалося вище, мікроскоп допомагає виконати стоматологічні роботи для вирішення ендодонтичних проблем. Мова йде про лікування кореневих каналів. Обробка і пломбування кореневого каналу зуба - справа ювелірна. Працювати з ним на око не складно, але й менш ефективно в окремих випадках. Порожнина зуба вузька і довга. Щоб якісно очистити її, готуючи до подальшого пломбування, використовують інструменти, що зовні нагадують тонкі голки, мікроскопічні дрилі, гнучкі спіралеподібні стержні. За допомогою мікроскопа лікар набагато швидше і точніше виконує обробку та пломбування. Стоматолог повністю контролює ситуацію. Ризик недочистити канал або залишити глибинні ділянки без пломбувальної маси зводиться до мінімуму.

Це цікаво: в якості першого ендодонтичного інструменту була використана струна від піаніно, до якої лікар П'єр Фошар прикріпив ручку, а також зробив на ній насічки.

Мікроскоп в апікальній хірургії. Якщо ендодонтичне лікування не дає бажаного результату, стоматолог пропонує пацієнту зробити зубозберігаючу операцію. Видаляється тільки уражена вогнищем інфекції область, а не весь зуб. Такі операції повинні проводитися під мікроскопом, тому що існує ризик випадково пошкодити альвеолярні нерви, різцеві канали або зачепити носову пазуху. Всі ці області розташовані близько одна до одної. Тому повинні бути створені конкретні умови - мікроскоп тут незамінний.

Як відбувається лікування під мікроскопом? Перше, що ми робимо з використанням мікроскопа - це діагностика ротової порожнини. Беручи до уваги скарги пацієнта і результати діагностики під мікроскопом, стоматолог призначає план лікування. Під час лікування створені комфортні умови для пацієнта: маніпуляції проводяться в положенні лежачи, немає потреби широко відкривати рот. Для ще більшої зручності рот пацієнта прикриває коффердам, який ізолює область обробки від попадання слини. Мікроскоп встановлюється на відстані близько 50 см від пацієнта. Оскільки в мікроскоп видно найкрихітніші ділянки зуба, відсутня травматизація здорових тканин. Інфіковані тканини акуратно витягують. Потім пломбують, надійно закриваючи кожен міліметр кореневого каналу. Такі умови гарантують міцність і життєздатність пролікованого зуба на багато років.

Більше цікавого по темі читайте в блозі

Проконсультуйтеся із стоматологом зараз: (098) 103 1 103

Лікування зубів під мікроскопом - це гарантія якості, Ваш комфорт і новий рівень надання стоматологічної допомоги. Обравши цей метод одного разу, Ви вже не захочете вдаватися до класичного лікування без мікроскопа. Рекомендуємо записатися на прийом заздалегідь!