Відбілювання зубів

Внутрішньоканальне відбілювання зуба

950,00

Відбілювання зубів (1 сеанс -1 щелепа) системою "OPALESCENCE"

1250,00

Відбілювання зубів. Професійне Beyond Polus Advanced

4000,00

Зверніть увагу!

1. Даний прайс не є повним і призначений для інформування пацієнта про ціни на стоматологічні послуги.

2. Будь-яка стоматологічна послуга, можливо, вимагатиме додаткових маніпуляцій, які оплачуються відповідно до прайсу.

3. Про точну ціну лікування можливо дізнатися виключно на особистому прийомі у лікаря.

4. Ціни в даному прайсі можуть змінюватися. Запитуйте актуальну ціну в адміністратора.

ВІДБІЛЮВАННЯ ЗУБІВ:
інформація про послугу

У представників європеоїдної раси, до якої також належать українці, природний колір зубної емалі - не білий, а жовтуватий. Ця особливість закладена генетично. Крім цього, колір зубів погіршується з віком, як побічне явище куріння, вживання кави та з багатьох інших причин. А хотілось би мати білосніжну усмішку, ніби з голівудського фільму! Професійне відбілювання зубів в OXIDEN CLINIC допоможе вирішити проблему ефективно і безпечно.

Чому варто обрати професійне відбілювання? Відбілювання зубів доступніше з кожним роком. І чим популярнішим воно стає, тим більше з'являється неякісних і навіть небезпечних товарів для проведення процедури в домашніх умовах. Тому безумовно краще звернутися до фахівця. Стоматологи клініки "OXIDEN CLINIC" допоможуть провести процедуру відбілювання для випадків будь-якого ступеня складності. Ми застосовуємо новітні технології та найефективніші методи. Ви ж отримуєте гарантію безпеки, відсутність побічних ефектів і релакс під час сеансу.

Внутрішньоканальне відбілювання. Ви можете освітлити депульповані зуби. Вони неминуче темнішають, тому що в них перестає вироблятися дентин - мінералізована зубна тканина, від якої залежить колір емалі. За допомогою методів внутрішньоканального відбілювання навіть зуб з видаленим нервом стане знову білим та гарним.

Читайте також запис у нашому блозі "5 міфів про відбілювання зубів"

Відбілювання зубів американською системою "OPALESCENCE" визнана в усьому світі і зокрема рекомендована до застосування Американською асоціацією стоматологів. У себе на батьківщині - в США - цей метод відбілювання допоміг мільйонам американців досягти ідеально білого кольору зубів. У нашій клініці за допомогою даної системи здійснюється освітлення зубів на 8-10 відтінків. Ми усуваємо плями на емалі різного походження за 1 сеанс.

Переваги Opalescence:

  • нешкідлива формула відбілювання
  • захист ясен
  • процедура знижує ймовірність утворення карієсу
  • швидкий і стійкий результат до 3-х років

Beyond Polus Advanced відбілює зуби впливом холодного блакитного світла. Це максимально ефективно і працює при будь-яких обставинах. В Україні система & nbsp; вже заробила добру славу і її все частіше обирають пацієнти.

Переваги Beyond Polus Advanced:

  • забезпечує найвищий рівень безпеки
  • 100% відбілює зуби навіть у випадках, коли у Вас не вийшло досягти бажаного результату за допомогою інших більш дешевих систем

Зазвичай перед відбілюванням зубів необхідне профчищення. Ця процедура також проводиться в нашій клініці.

Більше про профчищення дізнайтеся із блога стоматологів клініки "OxiDen Clinic

Сяючі білі зуби справляють гарне враження на оточуючих і виглядають привабливо. Але на жаль, набагато частіше натуральний колір зубів далекий від ідеалу. Стоматологи клініки "OXIDEN CLINIC" зроблять Вашу посмішку еталоном краси.

Приходьте або дізнавайтесь деталі за телефоном: (098) 103 1 103